Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2012

  34. ročník Běh sídlištěm Západ v Novém Boru  25.3.2012
   
         
    VÝSLEDKOVÁ  LISTINA  
         
Drobotina II dívky 2007 a ml. 100 m      
1 Půčková Pavla 2007 TJ Jiskra Nový Bor 00:19,0
38 Vojtěchová Karolína 2007 Cvikováček Cvikov 00:20,8
40 Lamačová Barbora 2007 Cvikováček Cvikov 00:21,4
68 Nováková Jarmila  2007 Skalice 00:22,1
69 Nováková Viktorie 2009 Skalice 00:22,1
33 Vejvodová Rosalie 2008 Liberec 00:23,5
91 Murswieková Kateřina 2007 Nový Bor 00:24,2
49 Janoškovcová Anna 2008 Ski Polevsko 00:24,8
35 Karásková Kristýna 2007 AC Česká Lípa 00:25,2
64 Marková Anežka 2009   00:26,0
90 Vachtová Leona 2008 Nový Bor 00:30,7
63 Jiroušková Adéla 2008 MŠ Sloup 00:31,5
34 Krčmářová Johana 2008 AC Česká Lípa 00:32,3
80 Daňková Daniela 2009 Labe triklub 80 00:36,7
6 Krpatová Ema 2009 Nový Bor 00:39,5
         
Drobotina I dívky 2006-2005 100 m      
58 Perutková Hana 2005 AC Česká Lípa 00:15,1
10 Ulrichová Aneta 2005 Nový Bor 00:16,8
50 Vašáková Adéla 2005 Ski Polevsko 00:17,0
9 Lepešková Kristýna 2005 Nový Bor 00:17,3
37 Jacobi Šárka 2005 Cvikováček Cvikov 00:18,1
21 Havlová Lucie 2005 KB Jílové 00:19,0
2 Bočková Veronina 2006 TJ Jiskra Nový Bor 0:00:20
56 Holečková Jana 2005 ZŠ Svor 00:20,0
96 Prošková Markéta 2006 Sloup v Čechách 00:20,1
         
Přípravka II dívky 2004-2003 300 m      
19 Bártová Veronika 2004 KB Jílové 01:14,9
55 Petrová Kateřina 2004 ZŠ Svor 01:17,9
47 Tasáriová 2003 Arnultovice 01:19,2
7 Krpatová Tereza 2004 Nový Bor 01:19,9
20 Švirlochová Věra 2004 KB Jílové DNF
27 Nováková Barbora 2003 Volfartice DNF
         
Přípravka I dívky 2002-2001  300 m      
30 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 01:01,7
75 Sztoláriková Adéla 2001 AC Česká Lípa 01:03,4
59 Perutková Mirka 2002 AC Česká Lípa 01:03,8
51 Gittlerová Jitka 2002 Ski Polevsko 01:04,2
5 Špeldová Aneta 2002 AC Česká Lípa 01:06,6
99 Myslíková Lucie 2001 ZŠ Pátova 01:08,4
17 Bartáková Jana 2002 AC Česká Lípa 01:09,3
61 Trčová Michaela 2001 AC Česká Lípa 01:10,6
39 Žuchová Nikola 2002 Cvikováček Cvikov 01:14,4
81 Plechatá Helena 2001 KB DDM Děčín 01:16,2
         
Mladší žákyně 2000-1999  1300 m      
3 Bočková Markéta 2000 TJ Jiskra Nový Bor 05:01,2
89 Kučerová Anna 1999 TJ Jiskra Nový Bor 05:01,5
52 Majcherová Nikol 1999 Ski polevsko 05:25,1
26 Slaměná Alena 2000 Žandov 05:30,7
98 Skočovská Anna 2000 AC Česká Lípa 05:39,1
         
Starší žákyně 1998-1997  2200 m      
28 Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 09:16,9
62 Kalvová Šárka 1997 AC Česká Lípa 10:14,5
29 Malá Patricie 1998 AC Česká Lípa 10:34,8
88 Vlková Natálie 1998 AC Česká Lípa 10:39,9
53 Sihelníková Kristýna 1998 Ski Polevsko 11:25,8
70 Součková Vlasta 1997 Nový Bor 12:28,2
         
Dorostenky 1996-1995 2200 m      
87 Černá Daniela 1996 AC Česká Lípa 09:17,0
60 Trčová Jana 1996 AC Česká Lípa 09:26,0
97 Skočovská Marie 1995 AC Česká Lípa 09:42,0
18 Hánová Zuzana 1995 Česká Lípa 11:31,0
         
Juniorky 1994-1993 3100 m      
109 Lucie Charousková 1994 OK Doksy 12:40,0
107 Hrdinová Jana 1993 AC Česká Lípa 13:32,0
103 Kateřina Sismelichová 1999 Chřibská 14:00,0
104 Markéta Málková 1994 AC Česká Lípa 14:44,0
101 Fridrichová Monika 2001 AC Česká Lípa 14:57,0
         
Ženy mílařky 3100 m      
105 Lada Nebeská 1991 KB Jílové 12:31,0
108 Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 13:26,0
126 Nováková Jana 1993 AC Česká Lípa 13:40,0
125 Engelhartová Michaela 1971 Nový Bor 16:00,0
         
Ženy vytrvalkyně 10.000 m      
232 Loubková Ivana 1980 TT Cyklorenova Cvikov 0:44:05
231 Loubková Kateřina 1981 TT Cyklorenova Cvikov 0:44:05
235 Krausová Jaroslava 1975 Glassman Teplice 0:48:19
215 Markéta Pilná 1976 SKI Polevsko 0:49:12
209 Jitka Hánová 1971 AC Česká Lípa 0:51:58
216 Jana Gittlerová 1973 SKI Polevsko 0:52:01
208 Hana Svitáková 1990 AC Česká Lípa 0:53:21
207 Erika Přibylová 1966 KB Jílové 0:56:34
205 Zdena Švirlochová 1975 KB Jílové 0:57:57
         
         
         
         
         
         
         
Drobotina II chlapci 2007 a ml. 100 m      
43 Vávra Tomáš 2007 Cvikováček Cvikov 00:18,1
48 Kunc Ondřej 2007 Nový Bor 00:24,1
71 Kolář Vojtěch 2008 Nový Bor 00:25,0
92 Muswiek Jan 2009 Nový Bor 00:51,0
12 Ulrich Václav 2009 Nový Bor DNP
13 Holan David 2009 Nový Bor DNF
65 Šimek Kamil 2008 Skalice DNF
         
Drobotina I chlapci 2006-2005 100 m      
14 Havlas Jakub 2005 Lindava 00:16,1
31 Fridrich Armin Jakub 2005 Tatran Jabloné v Podj. 00:17,5
45 Vávra Jan 2005 Cvikováček Cvikov 00:19,9
78 Husařík Jan 2006 KB DDM Děčín 00:20,5
11 Ulrich Jan 2006 Nový Bor 00:21,6
         
Přípravka II chlapci 2004-2003 300 m      
72 Vetešník Tomáš 2003 Česká Lípa 01:04,4
67 Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 01:04,6
44 Silný Jakub 2003 Cvikováček Cvikov 01:06,5
79 Matušík Vojtěch 2003 KB DDM Děčín 01:08,4
93 Rábl Jiří 2004 AC Česká Lípa 01:10,3
95 Bělka Lukáš 2004 Nový Bor 01:10,5
41 Žák Luboš 2004 Cvikováček Cvikov 01:12,6
74 Hrbeš Michal 2004 AC Česká Lípa 01:13,1
42 Žucha Marek 2004 Cvikováček Cvikov 01:14,5
77 Cmunt Ondřej 2003 TJ Jiskra Nový Bor 01:15,5
73 Mánek Dan 2003 Nový Bor 01:18,4
46 Vávra Vladimír 2003 Cvikováček Cvikov 01:24,6
         
Přípravka I chlapci 2002-2001 300 m      
8 Ulrich Libor 2002 Nový Bor 01:06,5
100 Engelgart Filip 2002 Nový Bor 01:09,8
22 Nedvěd Martin 2002 KB Jílové 01:12,4
23 Havel Jiří 2001 KB Jílové 01:14,5
57 Petrák Zdeněk 2002 ZŠ Svor 01:14,8
         
Mladší žáci 2000-1999 1300 m      
83 Stínil Michal 1999 KB DDM Děčín 04:57,3
82 Husařík Martin 1999 KB DDM Děčín 05:30,0
94 Rábl Daniel 2000 AC Česká lípa 05:52,9
23 Havel Jiří 2001 BJ Jílové 07:17,1
24 Řízek Matěj 1999 KB Jílové DNP
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Starší žáci 1998-1997 2200 m      
66 Petr Ondřej 1997 AC Česká Lípa 07:22,8
15 Bekr Radek 1997 AC Česká Lípa 07:36,9
36 Stůj Radek 1998 Cvikováček Cvikov 08:42,8
25 Stránský Vlastimil 1997 KB Jílové  09:00,3
4 Souček Antonín 1997 Nový Bor 10:57,8
24 Řízek Matěj 1999 BK Jílové 11:23,7
84 Drnek William 1998 KB DDM Děčín 11:25,8
54 Vašák Milan 1998 Ski Polevsko 12:32,2
16 Bouchner Pavel 1998 AC Česká Lípa 12:34,7
85 Bašta Tomáš 1998 KB DDM Děčín 14:06,2
         
Dorostenci 1996-1995 3100 m      
76 Cmunt Petr 1996 TJ Jisktra Nový Bor 0:11:31
         
Junioři 1994-1993 3100 m      
86 Plechatý Jan 1994 KB DDM Děčín 0:11:25
         
Mílaři 3100 m      
111 Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 0:10:23
102 Hrdina Jakub 1990 AC Česká Lípa 10:29,0
110 Hochmut Jaroslav 1979 AC Česká Lípa 0:11:16
206 Barta Miroslav 1973 KB Jílové 11:46,0
106 Jiří Malý 1953 AC Česká Lípa 11:59,0
         
Vytrvalci 1991-1973 10.000 m      
236 Nemeth Milan 1978 AC Česká Lípa 0:36:57
224 Miroslav Daňko 1977 Labe triklub 0:38:31
225 Vlček Jiří 1973 Spona Teplice 0:38:58
203 Martin Přibyl 1993 KB Jílové 0:39:35
229 Erben Lukáš 1982 Cyklorenova Cvikov 0:44:15
202 Tomáš Trpišovský 1993 KB Jílové 0:44:43
210 Petr Vejvoda 1981 Liberec 0:45:18
227 Stezka Martin 1984 Chřibská 0:45:41
226 Marek Jiří 1981 Spona Teplice 0:46:40
201 Jan Válka 1995 KB Jílové 0:47:51
219 Prošek Jan 1977 Sloup v Čechách 0:49:00
223 Dogaru Vasil 1981 Swahil beer team 0:51:44
         
         
Vytrvalci 1972-1963 10.000 m      
228 Charousek Petr 1966 Triklub Pilkington Stráž pod Ralskem 0:40:09
213 Jiří Coubal 1969 Rybárna Triton Česká Lípa 0:41:46
234 Jiří Vaníček 1966 Lindava 0:42:08
230 Jaroslav Jíra 1971 Česká Lípa 0:42:42
220 Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 0:42:56
         
         
         
         
         
Vytrvalci 1962-1953 10.000 m      
204 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 0:41:13
218 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 0:42:22
217 Kašparec Petr 1962 AC Česká Lípa 0:46:22
233 Skočovský Petr 1962 Česká Lípa 0:47:38
214 Jiří Šulc 1962 Chřibská 0:47:54
222 Prokůpek Luděk 1955 TJ Doksy 0:49:04
211 Kalvoda Břetislav 1955 Moonroseprint Cvikov 0:49:37
221 Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy 0:52:16
         
Vytrvalci 1952-1943 10.000 m      
212 Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 0:42:12
         
Závod proběh za slunečného počasí 17 st. C. Zúčastnilo se jej 160 závodníků