Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2013

24. 3. 2013

 

         
Drobotina II dívky 2008 a ml. 100 m      
43 Jiroušková Adéla 2008 Sloup v Čechách 00:25,7
25 Marková Anežka 2009 Česká Lípa 00:30,1
19 Krpatová Ema 2009   00:32,1
54 Kolátorová Josefína 2011 SKI Polevsko 00:56,7
         
Drobotina I dívky 2006-2007 100 m      
31 Dušková Kateřina 2006 Horní Hanychov 00:15,2
5 Půčková Pavla 2007 DDM Smetanka Nový Bor 00:15,7
3 Půčková Anna 2007 DDM Smetanka Nový Bor 0:00:16
18 Bočková Veronika 2006 DDM Smetanka Nový Bor 00:16,9
28 Lamačová Barbora 2007 Atletika Cvikov 00:17,9
50 Rejholcová Tereza 2007 OK Bor 00:22,6
         
Přípravka II dívky 2004-2005 300 m      
48 Steinzová Klára 2005 ACCL 01:11,5
41 Perutková Hana 2005 ACCL 01:12,6
20 Krpatová Tereza 2004   01:13,6
22 Vašáková Adéla 2005 SKI Polevsko 01:16,4
37 Švirlochová Věra 2004 KB Jílové 01:28,6
         
Přípravka I dívky 2002-2003  300 m      
42 Perutková Mirka 2002 ACCL 01:04,9
44 Kleinertová Anna 2002 DDM Smetanka 01:07,0
         
Mladší žákyně 2000-2001  1300 m      
10 Bočková Markéta 2000 DDM Smetanka Nový Bor 04:54,0
27 Stránská Dominika 2000 ACCL 04:56,0
34 Jeřábková Nina 2001 OK Nový Bor 05:21,0
11 Arltová Kateřina 2000 DDM Smetanka Nový Bor 05:48,0
4 Fridrichová Monika 2001 ACCL 06:04,0
36 Švirlochová Denisa 2001 KB Jílové 06:30,0
         
Starší žákyně 1998-1999  2200 m      
8 Kučerová Anna 1999 DDM Smetanka Nový Bor 09:07,0
30 Horčičková Nikola 1998 DDM Smetanka Nový Bor 09:20,0
7 Melzerová Nikola 1999 BS Nový Bor 09:27,0
14 Majcherová Nikol 1999 SKI Polevsko 09:36,0
29 Mužíková Tereza 1998 DDM Smetanka Nový Bor 10:11,0
15 Sihelníková Kristýna 1998 SKI Polevsko 10:20,0
35 Jeřábková Ema 1999 OK Nový Bor 10:48,0
         
Dorostenky 1996-1997 3100 m      
51 Michutová Viktorie 1996 DDM Smetanka 14:51,0
         
         
         
Juniorky 1994-1995 3100 m      
53 Frydrychová Adéla 1995 AC Česká Lípa 12:51,0
120 Forgáčová Daniela 1995 AC Česká Lípa 13:02,0
         
Ženy mílařky 3100 m      
129 Loudová Pavla 1968 AC Česká Lípa 13:17,0
121 Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 13:38,0
122 Ponikelská Klára 1976 AC Česká Lípa 13:52,0
126 Nováková Jana 1993 AC Česká Lípa 14:24,0
124 Švirlochová Zdeňka 1975 KB Jílové 15:46,0
127 Rejnartová Monika 1973 AC Česká Lípa 23:43,0
         
Ženy vytrvalkyně 10.000 m      
222 Půčková Olga 1994 TJ Jiskra Nový Bor 41:59,7
224 Loubková Ivana 1980 Eleven Cyklorenova Cvikov 0:46:07
212 Svitáková Hana 1990 AC Česká Lípa 0:49:39
207 Hánová Jitka 1971 AC Česká Lípa 0:51:57
         
         
Drobotina II chlapci 2008 a ml. 100 m      
45 Kleinert Jakub 2010 DDM Smetanka 00:42,2
24 Choděra Tobiáš 2011 Nový Bor 01:12,4
         
Drobotina I chlapci 2006-2007 100 m      
32 Dušek Jakub 2007 Horní Hanychov 00:15,9
49 Steinz Viktor 2007 ACCL 00:27,0
         
Přípravka II chlapci 2004-2005 300 m      
9 Havlas Jakub 2005 Lindava 01:05,1
23 Bělka Lukáš 2004 ZŠ U Lesa NB 01:06,0
2 Armin Jakub Fridrich 2005 Tatran Jablonec 01:09,2
52 Holas David 2004 ACCL 01:15,2
         
Přípravka I chlapci 2002-2003 300 m      
17 Kopřiva Jan 2003 DDM Smetanka 00:56,8
1 Ulrich Libor 2002 DDM Smetanka 00:57,4
6 Votýpka Michal 2003 BS Nový Bor 00:59,6
12 Rozsypal Jiří 2002 SKI Polevsko 01:01,2
38 Cmunt Ondřej 2003 DDM Smetanka 01:06,6
26 Stránský Petr 2003 ACCL 01:13,0
         
Mladší žáci 2000-2001 1300 m      
21 Krpata Zdeněk 2000   04:53,0
47 Brükner Tomáš 2000   05:43,0
         
Starší žáci 1998-1999 2200 m      
33 Hlavatý Jan 1998 TJ Stadion NB 08:36,0
46 Stůj Radek 1998 Cvikováček Cvikov 08:53,0
16 Vašák Milan 1998 SKI Polevsko 10:20,0
         
         
         
         
Dorostenci 1996-1997 3100 m      
39 Cmunt Petr 1996 DDM Smetanka 0:10:56
40 Bekr Radek 1997 ACCL 11:57,0
         
Junioři 1994-1995 3100 m      
         
         
Mílaři 3100 m      
128 Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 0:10:47
123 Seidl Vít 1992 TJ Jiskra Nový Bor 0:13:46
125 Švirloch Branislav 1973 KB Jílové 15:21,0
         
Vytrvalci 1992-1974 10.000 m      
211 Čivrný Jiří 1980 SK Nové město nad Metují  35:57,5
225 Kolařík Tomáš 1978 OK Nový Bor 38:12,5
201 Kolář Václav 1989 AC Slovan Liberec 39:56,9
204 Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 42:06,2
219 Kortan Martin 1984 Nový Bor 49:37,5
205 Jandač Daniel 1979 Czech Out 50:03,5
214 Bechyně Petr 1985 Liberec 51:39,3
200 Dogaru Vasil 1981 AC Česká Lípa 54:37,2
215 Prade Martin 1990 Liberec 55:40,4
         
Vytrvalci 1973-19643 10.000 m      
202 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 38:22,8
220 Černý Michal 1964 AC Slovan Liberec 38:24,9
221 Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 42:07,2
210 Coubal Jiří  1969 Rybárna Triton Česká Lípa 44:03,2
209 Horáček Pavel 1964 AC Česká Lípa 45:18,1
223 Suchý Pavel 1969 Cyklorenova Cvikov 46:37,3
213 Hazdra Miroslav 1965 Cvikov 48:42,6
         
Vytrvalci 1963-1954 10.000 m      
206 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 41:29,2
218 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 42:50,0
208 Kašparec Petr 1962 Sklárna AJETO Lindava 45:50,7
         
Vytrvalci 1953-1944 10.000 m      
217 Malý Jiří 1953 AC Česká Lípa 44:25,0
203 Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 47:41,0
216 Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 57:41,0
         
         
Závod proběh za slunečného počasí -7 st. C. Zúčastnilo se jej 89 závodníků  
 

Náhledy fotografií ze složky 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář