Výsledky 2013
24. 3. 2013
Drobotina II dívky 2008 a ml. 100 m | ||||
43 | Jiroušková Adéla | 2008 | Sloup v Čechách | 00:25,7 |
25 | Marková Anežka | 2009 | Česká Lípa | 00:30,1 |
19 | Krpatová Ema | 2009 | 00:32,1 | |
54 | Kolátorová Josefína | 2011 | SKI Polevsko | 00:56,7 |
Drobotina I dívky 2006-2007 100 m | ||||
31 | Dušková Kateřina | 2006 | Horní Hanychov | 00:15,2 |
5 | Půčková Pavla | 2007 | DDM Smetanka Nový Bor | 00:15,7 |
3 | Půčková Anna | 2007 | DDM Smetanka Nový Bor | 0:00:16 |
18 | Bočková Veronika | 2006 | DDM Smetanka Nový Bor | 00:16,9 |
28 | Lamačová Barbora | 2007 | Atletika Cvikov | 00:17,9 |
50 | Rejholcová Tereza | 2007 | OK Bor | 00:22,6 |
Přípravka II dívky 2004-2005 300 m | ||||
48 | Steinzová Klára | 2005 | ACCL | 01:11,5 |
41 | Perutková Hana | 2005 | ACCL | 01:12,6 |
20 | Krpatová Tereza | 2004 | 01:13,6 | |
22 | Vašáková Adéla | 2005 | SKI Polevsko | 01:16,4 |
37 | Švirlochová Věra | 2004 | KB Jílové | 01:28,6 |
Přípravka I dívky 2002-2003 300 m | ||||
42 | Perutková Mirka | 2002 | ACCL | 01:04,9 |
44 | Kleinertová Anna | 2002 | DDM Smetanka | 01:07,0 |
Mladší žákyně 2000-2001 1300 m | ||||
10 | Bočková Markéta | 2000 | DDM Smetanka Nový Bor | 04:54,0 |
27 | Stránská Dominika | 2000 | ACCL | 04:56,0 |
34 | Jeřábková Nina | 2001 | OK Nový Bor | 05:21,0 |
11 | Arltová Kateřina | 2000 | DDM Smetanka Nový Bor | 05:48,0 |
4 | Fridrichová Monika | 2001 | ACCL | 06:04,0 |
36 | Švirlochová Denisa | 2001 | KB Jílové | 06:30,0 |
Starší žákyně 1998-1999 2200 m | ||||
8 | Kučerová Anna | 1999 | DDM Smetanka Nový Bor | 09:07,0 |
30 | Horčičková Nikola | 1998 | DDM Smetanka Nový Bor | 09:20,0 |
7 | Melzerová Nikola | 1999 | BS Nový Bor | 09:27,0 |
14 | Majcherová Nikol | 1999 | SKI Polevsko | 09:36,0 |
29 | Mužíková Tereza | 1998 | DDM Smetanka Nový Bor | 10:11,0 |
15 | Sihelníková Kristýna | 1998 | SKI Polevsko | 10:20,0 |
35 | Jeřábková Ema | 1999 | OK Nový Bor | 10:48,0 |
Dorostenky 1996-1997 3100 m | ||||
51 | Michutová Viktorie | 1996 | DDM Smetanka | 14:51,0 |
Juniorky 1994-1995 3100 m | ||||
53 | Frydrychová Adéla | 1995 | AC Česká Lípa | 12:51,0 |
120 | Forgáčová Daniela | 1995 | AC Česká Lípa | 13:02,0 |
Ženy mílařky 3100 m | ||||
129 | Loudová Pavla | 1968 | AC Česká Lípa | 13:17,0 |
121 | Slaměná Ivana | 1984 | AC Česká Lípa | 13:38,0 |
122 | Ponikelská Klára | 1976 | AC Česká Lípa | 13:52,0 |
126 | Nováková Jana | 1993 | AC Česká Lípa | 14:24,0 |
124 | Švirlochová Zdeňka | 1975 | KB Jílové | 15:46,0 |
127 | Rejnartová Monika | 1973 | AC Česká Lípa | 23:43,0 |
Ženy vytrvalkyně 10.000 m | ||||
222 | Půčková Olga | 1994 | TJ Jiskra Nový Bor | 41:59,7 |
224 | Loubková Ivana | 1980 | Eleven Cyklorenova Cvikov | 0:46:07 |
212 | Svitáková Hana | 1990 | AC Česká Lípa | 0:49:39 |
207 | Hánová Jitka | 1971 | AC Česká Lípa | 0:51:57 |
Drobotina II chlapci 2008 a ml. 100 m | ||||
45 | Kleinert Jakub | 2010 | DDM Smetanka | 00:42,2 |
24 | Choděra Tobiáš | 2011 | Nový Bor | 01:12,4 |
Drobotina I chlapci 2006-2007 100 m | ||||
32 | Dušek Jakub | 2007 | Horní Hanychov | 00:15,9 |
49 | Steinz Viktor | 2007 | ACCL | 00:27,0 |
Přípravka II chlapci 2004-2005 300 m | ||||
9 | Havlas Jakub | 2005 | Lindava | 01:05,1 |
23 | Bělka Lukáš | 2004 | ZŠ U Lesa NB | 01:06,0 |
2 | Armin Jakub Fridrich | 2005 | Tatran Jablonec | 01:09,2 |
52 | Holas David | 2004 | ACCL | 01:15,2 |
Přípravka I chlapci 2002-2003 300 m | ||||
17 | Kopřiva Jan | 2003 | DDM Smetanka | 00:56,8 |
1 | Ulrich Libor | 2002 | DDM Smetanka | 00:57,4 |
6 | Votýpka Michal | 2003 | BS Nový Bor | 00:59,6 |
12 | Rozsypal Jiří | 2002 | SKI Polevsko | 01:01,2 |
38 | Cmunt Ondřej | 2003 | DDM Smetanka | 01:06,6 |
26 | Stránský Petr | 2003 | ACCL | 01:13,0 |
Mladší žáci 2000-2001 1300 m | ||||
21 | Krpata Zdeněk | 2000 | 04:53,0 | |
47 | Brükner Tomáš | 2000 | 05:43,0 | |
Starší žáci 1998-1999 2200 m | ||||
33 | Hlavatý Jan | 1998 | TJ Stadion NB | 08:36,0 |
46 | Stůj Radek | 1998 | Cvikováček Cvikov | 08:53,0 |
16 | Vašák Milan | 1998 | SKI Polevsko | 10:20,0 |
Dorostenci 1996-1997 3100 m | ||||
39 | Cmunt Petr | 1996 | DDM Smetanka | 0:10:56 |
40 | Bekr Radek | 1997 | ACCL | 11:57,0 |
Junioři 1994-1995 3100 m | ||||
Mílaři 3100 m | ||||
128 | Louda Petr | 1964 | AC Česká Lípa | 0:10:47 |
123 | Seidl Vít | 1992 | TJ Jiskra Nový Bor | 0:13:46 |
125 | Švirloch Branislav | 1973 | KB Jílové | 15:21,0 |
Vytrvalci 1992-1974 10.000 m | ||||
211 | Čivrný Jiří | 1980 | SK Nové město nad Metují | 35:57,5 |
225 | Kolařík Tomáš | 1978 | OK Nový Bor | 38:12,5 |
201 | Kolář Václav | 1989 | AC Slovan Liberec | 39:56,9 |
204 | Chotěnovský Pavel | 1976 | Volfartice | 42:06,2 |
219 | Kortan Martin | 1984 | Nový Bor | 49:37,5 |
205 | Jandač Daniel | 1979 | Czech Out | 50:03,5 |
214 | Bechyně Petr | 1985 | Liberec | 51:39,3 |
200 | Dogaru Vasil | 1981 | AC Česká Lípa | 54:37,2 |
215 | Prade Martin | 1990 | Liberec | 55:40,4 |
Vytrvalci 1973-19643 10.000 m | ||||
202 | Chramosta Jaroslav | 1966 | Jaboja Team | 38:22,8 |
220 | Černý Michal | 1964 | AC Slovan Liberec | 38:24,9 |
221 | Jíra Jaroslav | 1971 | AC Česká Lípa | 42:07,2 |
210 | Coubal Jiří | 1969 | Rybárna Triton Česká Lípa | 44:03,2 |
209 | Horáček Pavel | 1964 | AC Česká Lípa | 45:18,1 |
223 | Suchý Pavel | 1969 | Cyklorenova Cvikov | 46:37,3 |
213 | Hazdra Miroslav | 1965 | Cvikov | 48:42,6 |
Vytrvalci 1963-1954 10.000 m | ||||
206 | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 41:29,2 |
218 | Šrachta Vladimír | 1960 | Cvikov | 42:50,0 |
208 | Kašparec Petr | 1962 | Sklárna AJETO Lindava | 45:50,7 |
Vytrvalci 1953-1944 10.000 m | ||||
217 | Malý Jiří | 1953 | AC Česká Lípa | 44:25,0 |
203 | Slaměný Oldřich | 1952 | AC Česká Lípa | 47:41,0 |
216 | Plecháček Jiří | 1944 | Sokol Tuháň | 57:41,0 |
Závod proběh za slunečného počasí -7 st. C. Zúčastnilo se jej 89 závodníků |
Náhledy fotografií ze složky 2013
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář